Breaking News
Home / Bez kategorii / Witaj, świecie MX World

Witaj, świecie MX World

MX World opis programu

MX World – Co to jest?

MX World – to firma działająca w kilku branżach, są nimi: branża reklamy, serwis z grami, programy szkoleniowe, program partnerski AMAZON, BOOKING, ALIEXPRESS oraz Google Adsense. W niedługiej przyszłości również serwis ogłoszeniowy oraz narzędzia marketingowe.

MX World –  Na czym polega?

MX World to także firma dzieląca się dochodami z użytkownikami korzystającymi z usług, które są wymienione powyżej. W MX World wykonując proste czynności (klikanie reklam), możemy otrzymywać bonusy z dochodów firmy oraz zarabiać prowizje z poleconych usług.

MX World – Od kiedy działa?

MX World został uruchomiony 1 listopada 2015 roku.  Program cały czas się rozwija, dodawane są liczne usprawnienia by jeszcze bardziej pomagać nowym użytkownikom zarabiać pieniądze oraz korzystać na specjalnych warunkach z różnych usług.

Właściciel oraz Administrator

James-Lee-Valentine MX WorldWłaścicielem firmy jest James Lee Valentine, znana osoba w marketingu internetowym oraz rynku szkoleniowym. James sukcesywnie prowadzi kilka programów internetowych, które działają i wypłacają użytkownikom pieniądze do tej pory. Biznesmen z bardzo dobrą przeszłością, który urodził się w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka na Filipinach. James jest autorem ponad 60-ciu książek o marketingu i rozwo

ju osobistym. Książki te zostały wydane w ponad 14 krajach na całym świecie.

MX World Books

Za całe zaplecze techniczne platformy MX World oraz wszystkich usług którymi firma się zajmuje odpowiada Janus Nowak. Janus również bardzo aktywnie uczestniczy na oficjalnej grupie MX World na Facebooku. Dzięki temu kontakt w razie problemów jest ułatwiony.Dużym plusem jest to, że admin Janus potrafi porozumiewać się w kilku językach, a dokładniej w angielskim, niemieckim i polskim. Dzięki czemu pytania możemy zadawać we wcześniej wymienionych językach.

Usługi firmy

Na platformie MX World znajdują się różne usługi.
W kolejnych punktach opiszę dokładnie jakie to usługi oraz jak z nich skorzystać.

Platforma reklamowa

Przyłączając się do programu możesz skorzystać z kilku form reklamy swojego biznesu. Są to reklamy Adpacks, Milionere Ads, PTC, loginowe, banerowe, Video, dla dorosłych oraz tekstowe. Poniżej możesz dowiedzieć się ile kosztuje każda forma reklamy i w jakiej ilości ją otrzymasz.

Rodzaje reklam

Kliknij w plus przy każdej formie reklamy by dowiedzieć się więcej na temat danej reklamy.

Adpacks
Millionaire Ads
Banery za kredyty z Adpacks
Reklama tekstowa za kredyty z Adpacks
Reklama PTC Ads
Reklama loginowa
Czasowe banery reklamowe
Czasowe teksty reklamowe
Reklama wideo wylogowania/Na serwisie ogłoszeniowym
Czasowe banery na serwisie z grami

Serwis MX World Games

Serwis MX World Games jest platformą z grami na przeglądarki oraz urządzenia mobilne.
Na stronie znajduje się ponad 400 gier z różnych kategorii.
Na serwisie wyświetlają się banery oraz filmy wideo, które każdy użytkownik może wykupić w MX World. Dodatkowo każdy użytkownik może, aktywnie polecać serwis i dzięki temu zarabiać.

Więcej informacji na temat serwisu możesz znaleźć na blogu w dziale MX World Games na górze strony.

Jak chcesz zobaczyć jak wygląda platforma i pograć w gry kliknij w ten link.

Programy szkoleniowe

James Lee Valentine jest twórcą 8 programów szkoleniowych, które są dostępne po rejestracji w panelu MX World. Są to między innymi MILLIONAIRE X500, MILLIONAIRE X9 i inne.

Każdy z programów różni się szkoleniami jakie znajdujemy po zakupie, oraz prowizjami jakie otrzymujemy za polecanie innym użytkownikom. Dokładniej omawiam je w dziale MATRYCE MX.

Platforma szkoleniowa

W panelu MX World znajduje się również zbiór książek Jamesa z zakresu rozwoju osobistego oraz marketingu. Każdą z książek można pobrać na dysk w formie pdf. Znajduję się tam 10 książek, które James bezpłatnie udostępnia osobom z MX World. Jeżeli chcesz otrzymać więcej wiedzy Jamesa, wystarczy, że skorzystasz z jego płatnych programów szkoleniowych.

Program partnerski AMAZON, BOOKING ALIEXPRESS

Potrzebujesz noclegu(hotelu), a może chcesz zrobić zakupy? Korzystając z linków partnerskich do sklepów AMAZON BOOKING oraz ALIEXPRESS wspierasz MX, który dzieli się zyskami z aktywnymi partnerami. Poniżej dowiesz się jak skorzystać z możliwości zarobkowych w MX World.

Partner Google Adsense

MX World zarabia również na współpracy z Google Adsense, wyświetlając  banery reklamowe na stronie, a zyskami dzieli się z aktywnymi użytkownikami.

MX World – Jak zarabiać?

W systemie możesz zarabiać na kilka sposobów:

 • Wykupując pakiety reklamowe tzw. Adpacks.
 • Oglądając reklamy Millionaire, ADULT oraz PTC.
 • Polecając MX World i otrzymując prowizje z zakupów Adpacks, członkowstwa oraz innych form reklamy przez naszych poleconych
 • Polecając matryce MX i zarabiając gdy dana matryca się zamknie.
 • Polecając serwis MX World Games i zarabiać gdy dany użytkownik wykupi kredyty lub członkostwo.

Zarobki z podziału zysków firmy

By zakwalifikować się do podziału zysków firmy musisz zakupić pakiety reklamowe MX World tzw. Adpacks. Wszystkie pakiety reklamowe dają Tobie bonus do 110% wartości zakupu.

Przykład: kupując usługę za $50 korzystasz z kredytów w ramach usługi i dodatkowo możesz otrzymać $55 z podziału zysków firmy. Masz do wyboru 3 waluty są nimi: Dolar, Euro oraz Bitcoin, oraz 14 rodzajów pakietów, które pokazuje w tabeli poniżej.

PRODUKT/USŁUGA WALUTA CENA BONUS
Millionaire Adpack USD 50.00 55.00
BAD Adpack USD 100.00 110.00
Medium Adpack USD 25.00 27.50
Mini Adpack USD 5.00 5.50
Mega Euro Adpack EUR 100.00 110.00
Large Euro Adpack EUR 50.00 55.00
Medium Euro Adpack EUR 25.00 27.50
Mini Euro Adpack EUR 10.00 11.00
Micro Euro Adpack EUR 5.00 5.50
Mega Bitcoin Adpack BTC 0.15 0.165
Large Bitcoin Adpack BTC 0.10 0.11
Medium Bitcoin Adpack BTC 0.05 0.055
Mini Bitcoin Adpack BTC 0.03 0.033
Micro Bitcoin Adpack BTC 0.01 0.011

UWAGA: Byś mógł uczestniczyć w podziale zysków, musisz być aktywnym i zweryfikowanym użytkownikiem, oraz dziennie obejrzeć 10 reklam Millionaire. Otrzymywanie podziału zysków w programie nie wymaga rejestracji nowych partnerów oraz sprzedaży produktów!

Wysokość Twojego Bonusu w MX World jest zależna od ilości posiadanych paczek reklamowych (AdPacks). Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

Wysokość dziennego podziału zysków zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma oraz od opłaconego w każdym miesiącu członkostwa. (które omówię poniżej)

Należy pamiętać, że kupujemy produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są tu gwarantowane.

W programie MX World nie ma stałych naliczeń. MX World dzieli się z użytkownikami wyłącznie realnymi zyskami pochodzącymi od sprzedaży usług reklamowych oraz zarobków z zewnętrznych serwisów.

Oglądanie płatnych reklam

Oglądając reklamy Millionaire, ADULT oraz PTC otrzymujesz prowizje. W zależności od reklamy możesz zarobić od $0,001 do $0,02.

 • Za obejrzenie każdej reklamy Millionaire otrzymujesz $0,005
 • Za obejrzenie reklamy ADULT czyli dla dorosłych otrzymujesz $0,01
 • Za obejrzenie reklamy PTC w zależności od czasu trwania możesz otrzymać od $0,001 do $0,02.

Prowizje z poleconych osób

Działając aktywnie i polecając nowych użytkowników do programu, otrzymujesz również prowizje od ich zakupów.
Za zakupione przez nich paczki reklamowe oraz inne formy reklamy możesz zarabiać od 3% do 10% w zależności od wykupionego członkostwa. Zarabiasz również 20%, gdy dany użytkownik wykupi swoje członkostwo. UWAGA: By otrzymać prowizje, dnia poprzedniego musisz mieć obejrzane reklamy Millionaire.

Zarobki z polecanie szkoleń MX

W MX World również możesz skorzystać z działania w 8 programach szkoleniowych i w zależności, który wybierzesz, możesz zarobić od $500 do $9000 za zamknięcie matrycy.
Więcej informacji znajduje się w dziale MATRYCE MX, u góry strony.

Prowizje za polecanie MX World Games

Polecając aktywnie MX World Games, możesz otrzymywać prowizje od sprzedanych usług na portalu.
Od każdej poleconej osoby możesz mieć do 20% prowizji za jej zakupy.
Więcej informacji na ten temat znajduje się u góry strony w dziale MX WORLD GAMES.

Wpłaty i wypłaty w MX World

Wpłat jak i wypłat możesz dokonywać poprzez procesory płatnicze. Są nimi: AdvCash, Payza, Solid Trust Pay, BitBay, CoinPayments oraz Perfect Money. Minimum do wypłaty to $25.

Członkostwo w MX World

W programie masz dodatkowo możliwość wykupienia członkostwa tzw. upgrade. W MX World znajduje się 5 rodzajów członkostwa, które daję większe możliwości zarabiania.

Każdy rodzaj członkostwa zwiększa maksymalną ilość pakietów reklamowych, które możesz posiadać. Członkostwo zwiększa również wielkość dziennych podziałów zysku na Twoje posiadane pakiety reklamowe oraz w zależności od wykupionego członkostwa otrzymujesz większe prowizje za zakupy swoich poleconych.
Dzięki członkostwu, zwiększają się również limity wypłat.

Członkostwo do każdego typu waluty MX World, kupujemy oddzielnie

Pod spodem w tabeli widać jak wyglądają dodatkowe bonusy po wykupieniu członkostwa. Widoczna jest tylko tabela dla waluty USD, dla pozostałych walut, możesz sprawdzić tabele po rejestracji w MX World.

Legenda:

 • Rodzaj – Ikona danego członkostwa widoczna w MX World po wykupieniu
 • Cena/czas – Ile kosztuje dane członkostwo i jaki czas obowiązuje
 • Prowizja – Prowizja jaką otrzymujesz od osób bezpośrednio poleconych za zakup usług w MX World
 • Podział zysku firmy – gdy masz wykupiony upgrade, dzienny podział zysku firmy na Twoje Adpacki jest liczony x2 lub x2,5 np. danego dnia na jedną paczkę przypadało 0,5% zysku to gdy masz wykupiony upgrade USD BRONZE taka paczka otrzyma 1% swojej wartości danego dnia.
 • Max. wypłata – jaką kwotę dziennie możesz wypłacić z MX World przy danym upgrade, te kwoty obowiązują tylko do bonusów z podziału zysków firmy. Zarobki z prowizji są bez limitów.
 • Max. Adpack – ile maksymalnie możesz posiadać Adpacków danego rodzaju przy wykupionym upgrade.
Rodzaj Cena/czas Prowizja Podział zysku firmy Max. wypłata Max. Adpack
MX World Upgrade USD FREE
$ 0.00
bezterminowo
3 % dzienny podział zysku $ 25.00 / dziennie Mini: 10
Medium: 15
Millionaire: 25
MX World Upgrade 2 USD BRONZE
$ 25.00
30 dni
4 % dzienny podział zysku x 2.00 $ 75.00 / dziennie Mini: 50
Medium: 100
Millionaire: 200
MX World Upgrade 3 USD SILVER
$ 50.00
30 dni
5 % dzienny podział zysku x 2.00 $ 150.00 / dziennie Mini: 100
Medium: 150
Millionaire: 250
MX World Upgrade 4 USD GOLD
$ 75.00
30 dni
6 % dzienny podział zysku x 2.00 $ 200.00 / dziennie Mini: 125
Medium: 200
Millionaire: 350
MX World Upgrade 5 USD MILLIONAIRE
$ 150.00
30 dni
10 % dzienny podział zysku x 2.50 $ 350.00 / dziennie Mini: 150
Medium: 250
Millionaire: 500

Rejestracja w MX World

Jeżeli już wiesz wszystko na temat działania programu zapraszam do instrukcji rejestracji, by móc zacząć reklamować swój biznes oraz korzystać z możliwości zarabiania w MX World. W razie pytań lub niejasności zapraszam do kontaktu. Możesz również obejrzeć poradniki wideo pokazujące jak działa program i jak się po nim poruszać.

LINK DO REJESTRACJI W MX WORLD

AKTUALIZACJA 03.04.2017r.

 • Można obejrzeć 10 reklam Millionaire, nie 25 jak było do tej pory.
 • Można zarobić dodatkowe prowizje za Ambassador bonus według tej prezentacji: Memberships_PL

About Admin

S